piątek, 18 lutego 2022

To nie o liczbę lat chodzi w życiu, tylko o ilość życia w tych latach …


 

Wywiad w Kurierze Porannym 18 luty 2022

https://poranny.pl/to-nie-o-liczbe-lat-chodzi-w-zyciu-tylko-o-ilosc-zycia-w-tych-latach-mowi-ewa-klimaszewska-emerytka-podrozniczka-i-autorka-bloga/ar/c7-16052689?fbclid=IwAR3ObcReKWw9kTmiLD3rcyLe1TB4NqhddDaMi2U07DjdjAbA_WnslgvfoCw 

3 komentarze:

  1. Jak już wspominałam na FB, gratuluję z całego serca pięknego wywiadu. Cieszę się, że mogłam Cię Ewuniu poznać!

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje, wywiad zrobił na mnie wrażenie. Od czasu gdy zacząłem czytać Twojego bloga wiedziałem, że jesteś nietuzinkowa ale też bardzo dzielna. Masz rację, trzeba mieć pasję w życiu dla nas są to podróże ale podziwiam też inne zainteresowania. Szkoda, żeby życie przeciekło przez palce. Pozdrawiam serdecznie, życzę zdrowia i kolejnych ciekawych wojaży :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mogłabym się podpisać pod każdym słowem twojego wywiadu. Dopiero co pisałam u koleżanki blogerki, że podróże pozwalają nam poznać ludzi, otoczenie, ale też siebie samego. Bez podróżowania nie wyobrażam sobie życia. A pisanie bloga może być terapią. Czasami też zastanawiałam się, na ile można się otworzyć przed tymi nieznanymi mi ludźmi. Ale nieznani to jeszcze pół biedy. Ale znajomi, o których wiem, że zaglądają na bloga- raz bliżsi, raz dalsi, czasem niekoniecznie życzliwi. Tak pisanie wymaga odwagi pokazania własnych emocji. Cieszę się, że Ciebie poznałam i zawsze wiem, że jak kiedyś wybiorę się w twoje okolice to będziemy mogły się spotkać i porozmawiać.

    OdpowiedzUsuń